Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 00:59
 
''Ya edebinizle gelin oturun, yada ayak basmayın…”
Dilovası ilçesinde Diliskelesi mahallesinde faaliyet gösteren Diliskelesi Amatör Balıkçılar Derneği başkanı Hüseyin Elibol, bazı vatandaşların duyarsızlığına sitem etti
GÜNDEM Haberi
''Ya edebinizle gelin oturun, yada ayak basmayın…”

Osmangazi Köprüsünün hemen yanı başında bulunan dernek, bir çok sosyal etkinliklere imza atmış, vatandaşların beğenisini kazanmıştı. Derneğin deniz ile buluşmasından dolayı bahçesinde vatandaşlar vakit geçirebilmektedir.

Güzel vakitlerin yanı sıra olumsuz durumlar da boy gösteriyor. Kimliği belirsiz kişi veya kişiler çöplerini yerlere atarak, ateşler yakarak; çevre kirliliğine yol açıyor. Başkan Elibol; vatandaşları daha duyarlı olmaya davet etti ve bu paylaşımı ile sitemini dile getirdi.

 

''HAYVANLAR BİLE SİZİN KADAR…''

Diliskelesi Amatör Balıkçılar Derneği başkanı Hüseyin Elibol ; 

“Yaşadığınız yeri temiz tutmak çok mu zor. Hayvanlar bile sizin kadar etrafı kirletmiyor.Balıkçılar derneği herkese açık bir alan lakin bazı sözüm ona insan kılığındaki hayvanlar ateş yakmadan,kamelyalara zarar vermeden oturamıyor. Rahatınıza çok düşkünseniz kendi evinizde bu pisliği yapın. Kimsenin hizmetçisi yok babanız yaşındaki adamlar burayı temizliyorsa kendinizden biraz utanın. Ya edebinizle gelin oturun, yada ayak basmayın…”

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ''Ya, edebinizle, gelin, oturun,, yada, ayak, basmayın…”,
Yorumlar
Haber Yazılımı