Haber Detayı
10 Mart 2019 - Pazar 08:43
 
SİYASETİ KİRLETMEMEK GEREKLİ
Dilovası’nda güçlü bir ittifak kuran Ercan Dalkılıç, bu birlikteliğin birilerini rahatsız ettiğini, ancak bu birlikteliğin daha güzel bir Dilovası için kurulduğunu belirterek, “bu birliktelikten kimse korkmasın” dedi.
SİYASET Haberi
SİYASETİ KİRLETMEMEK GEREKLİ

Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan adayı olan Dilovası’nın kurucu belediye başkanı Ercan Dalkılıç, AK Parti’de dahil Dilovası’nda çok geniş kesimleri etrafında toplamayı başardı. İktidar Partisi’nde uzun süre siyaset yapan birçok isim, Türkiye’de asla bir arada olmayacak farklı görüşteki siyasi partiler Dilovası’nda Ercan Dalkılıç etrafında toplandı.

 

SİYASETİ KİRLETMEMEK GEREKLİ

Ercan Dalkılıç Dilovası’nda gönül birliği kurduklarının altını çizerek, “Dilovası’nın kalkınması ve gelişmesi için AK Parti’de siyaset yapmış bir çok isimde bugün bizimle birlikte. Siyasetin farklı renklerinin tamamını Dilovası’nda bir araya toplamaya başardık. Bu birliktelik Dilovası için kuruldu. Kimse bu birliktelikten rahatsız olmasın. Siyaseti kirletmemek gerekli. Dedikudu üreterek, karalama kampanyası ile siyaset yapılmaz. Biz bunları ciddiye almıyoruz. Ancak, ortada Dilovası için oluşturulmuş bir birliktelik var, bu birlikteliği kimse bozamaz” dedi.

 

DİLOVASI’NI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Dalkılıç, “Dilovası’nda Halkımızın bize yoğun ilgisi ve desteği var. Yapacağımız projelerin tamamı Dilovası Halkı’nın rahatı ve refahı içindir. Dilovası’nı hep birlikte kazanıp, birlikte yöneteceğiz. Bizim ekibimizde ki her bir arkadaşımızın derdi ve davası ve Dilovasıdır. Bu birliktelik böyle güçlendi.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SİYASETİ, KİRLETMEMEK, GEREKLİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı