Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 12:52
 
Osman Aktaş, bugün başvurusunu yapacak
S.S. Dilovası 154 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı ve AK Parti Dilovası İlçe yöneticisi Osman Aktaş, Dilovası Belediye Başkan aday adaylığı için bugün başvurusunu yapacak.
SİYASET Haberi
Osman Aktaş, bugün başvurusunu yapacak

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimler ile ilgili olarak AK Parti'den Dilovası Belediye Başkan Adayı adaylığı çalışmalarına hız veren Dilovası'nın sevilen işadamlarından S.S. Dilovası 154 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı ve AK Parti Dilovası İlçe yöneticisi Osman Aktaş, bugün saat 18:00'de AK Parti Dilovası İlçe Teşkilatında aday adaylığı başvurusunu yapacak.

 

AKTAŞ YOLA ÇIKTI

Dilovası Belediye Başkan aday adaylığı için sürekli görüşme halinde olan Aktaş, önümüzdeki dönemde Belediye Başkanı olmak ve Dilovası'nın gelişimine katkı sunmak için yola çıktığını söyledi.

 

İLÇEME HİZMET ETMEK İSTİYORUM

Aktaş, yaptığı açıklamada “Partimizin ülkemize, ilimize ve Dilovası'na yaptığı hizmetlere katkı sunmak için yola çıkıyorum. Dürüst, şeffaf, Allah korkusu olmazsa olmazımızdır. Yaptığımız tüm işlerde hem partimize hemde halkımıza hesap vermek için yola çıkıyoruz. Kuruluşundan beri içerisinde bulunmaktan büyük gurur duyduğum Ak Parti ailesinin bir neferi olarak, ilçemize hizmet için aday adaylığı başvurumu yapacağım. Bu bir hizmet yarışıdır. Bende ilçeme en güzel hizmeti sunmak için yarışa giriyorum. Bu süreçte diğer aday adayı arkadaşlarımla kol kola girerek, birlik ve beraberlik içerisinde seçim sürecini geçirmenin arzusu içerisindeyim” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Osman, Aktaş,, bugün, başvurusunu, yapacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı