Haber Detayı
25 Kasım 2018 - Pazar 22:58
 
Kömürcüler Organize Suç Bölgesini İstemiyoruz
Dilovası'nda (EKOSDER) Başkanı İsmail sami ve Kayapınar Turgutözal Derneği Başkanı Hayrettin Koçpınar Belediye önünde basın açıklaması yaptı.
GÜNDEM Haberi
Kömürcüler Organize Suç Bölgesini İstemiyoruz

Dilovası Belediyesi önünde yapılan basın açıklamasına; Ak parti Dilovası İlçe başkan yardımcısı Murat Dursun, Dilovası Belediye başkan aday adayları, Hamza Şayir, Erdal Ecer, Orhan Çarıkçı, CHP Dilovası ilçe başkanı Kerem Aydemir, CHP Dilovası Belediye başkan Adayı Kemal memiş ve yönetimi, İyi parti Kocaeli Millet vekili Lütfü Türkan, İlçe başkanı Emin yılmz, ilçe kadın kolları başkanı Makbule bildir ve yönetimi, Dilovası saadet partisi başkanı Mustafa Türel, Erbakan vakfı Dilovası İlçe başkanı Ercan Oğuz, HDP Dilovası ilçe başkanı Kadir demir ve HDP Dilovası Belediye başkan aday adayı Metin Dalgalı stk'lar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

KOMİSYON KURULDU

Kayapınar Turgutözal Gençlik derneği başkanı Koçpınar, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim karaosmanoğlu  ve Kocaeli valisi Hüseyin Aksoy ile görüşmelerimizi yaptık. görüşme sonunda Komisyon kuruldu bu komisyonun bize verdiği bilgiler sonuçu değiştirecek bilgiler değil.

 

MİLLET VEKİLİMİZ CEMİL YAMAN'DAN DESTEK

Kocaeli Millet vekilimiz cemil yaman'dan destek bekleiyoruz,kendiside Dilovası'nda yaşıyan bir vatandaş olarak  Hem mecliste hemde bürokraside bu konuyu çözmesini istiyoruz.

 

EKODSER BAŞKANI, DİLOVASI'NDA KÖMÜRCÜLER KALKSIN

Dilovası'nda 3 mahalle kömürcüler osb'den etkileniyor, aynı zamanda Hastane, ve okullar kömür tozu ile doluyor malesef buna engel olamadık bunun nedeni ise ilçe halkının yeterli desteği vermemesidir. son olarak hakan kılıç  üstad said nursi Bedurzamanın sözüyle basın açıklamasını bitirdi. BEŞER ZULMEDER, KADER ADALET EDER.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kömürcüler, Organize, Suç, Bölgesini, İstemiyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı