Haber Detayı
12 Şubat 2018 - Pazartesi 15:35
 
Karaosmanoğlu, Dilovalı muhtarları ağırladı
Başkan Karaosmanoğlu, Dilovası Mahalle Muhtarlarını Gebze'de ki ofisinde ağırladı.
SİYASET Haberi
Karaosmanoğlu, Dilovalı muhtarları ağırladı

   Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Dilovası Muhtarlarını makamında ağırladı. Görüşmelerde Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetlerinin yanı sıra yapılacak projeler hakkında görüş alışverişi yapıldı. 
Vatandaşa hizmet noktasında gayret gösteren herkese teşekkür eden Karaosmanoğlu, “Halkımızın hizmet beklentilerine en hızlı cevap verebilmek için çalışırken istişarelerimizi de eksiksiz yapıyoruz. STK’larla yaptığımız her görüşmenin de bereketine inanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.


DİLOVALI MUHTARLAR KARAOSMANOĞLU'NA GİTTİ
Dilovası Belediyesi Muhtarlıklar Birim Müdürü Mehmet Turak, Dilovası Cumhuriyet Muhtarı Sait Ustaer, Kayapinar Muhtarı M.Siddik Turak, M.Sinan Muhtarı Alaattin Durmuş, Çerkeşli Muhtarı Aytaç Erdem, Orhangazi muhtarı Ebubekir Ozavci, Tepecik Muhtarı Tacettin Güler, Tavşancıl Muhtarı Kenan Keleş, Turgut Özal Muhtarı M.Şirin Barış ve Diliskelesi Muhtarı Mehmet Özay’ın katıldığı görüşmede ilçeye yapılan hizmetler için Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkürlerini ilettiler. 


“ATTIĞIMIZ HER ADIM KENTİMİZE DEĞER KATIYOR”
Büyükşehir Belediyesi olarak Dilovası’na çok önemli yatırımlar yaptıklarını ve buna devam ettiklerini de belirten Başkan Karaosmanoğlu, “Her ilçemize yapılması gereken büyük yatırımları hayata geçiriyoruz. Bu konuda attığımız her adım kentimize değer katıyor” ifadelerini sarf etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Karaosmanoğlu,, Dilovalı, muhtarları, ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı