Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 23:09
 
KADINLARIMIZ ÖRNEK OLACAKTIR
AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir, İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi tarafından düzenlenen ev toplantılarına katıldı, “Kadınlarımız bizim baş tacımızdır” dedi.
SİYASET Haberi
KADINLARIMIZ ÖRNEK OLACAKTIR

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi, SKM programları kapsamında ilçede çalmadık kapı bırakmıyor. “Her seçimde olduğu gibi en güçlü destek yine kadınlardan gelecek” diyen İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, “Her gün en az beş ev toplantısı yaparak adayımız Hamza Şayir’e destek istiyoruz” dedi. Kadınların düzenlediği ev toplantılarının sonuncusuna, AK Parti Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu da katıldı.

KADINLARIMIZ ÖRNEK OLACAKTIR
Kadın Kolları tarafından düzenlenen ev toplantılarına katılan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Hamza Şayir de kadın kollarına övgüde bulunarak, “AK belediyecilik vizyonu ile ilçeye kazandıracağımız projelerle Dilovası’nı geleceğe emin adımlar ile hazırlayacağız. Gelecekte ki Dilovası’nda hazırlayacağımız projelerde İlçemizde ki kadınlarımıza yönelik projelere yer vereceğiz. Kadınlarımız bizim baş tacımızdır” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KADINLARIMIZ, ÖRNEK, OLACAKTIR,
Yorumlar
Haber Yazılımı