Haber Detayı
25 Şubat 2018 - Pazar 09:07
 
İsmail Demir veda etti!
AK Parti Dilovası'nın emektar isimlerinden partinin kuruluşundan beri hem ilçe hemde il yönetiminde çeşitli görevlerde bulunan İsmail Demir, 25 Şubat'ta yapılacak il yönetiminde görev almayacağını açıkladı.
SİYASET Haberi
İsmail Demir veda etti!

AK Parti'nin kuruluşundan bu yana yaklaşık 5 yıl ilçe yönetiminde ardından da 10 yıl kadar AK Parti Kocaeli İl Yönetiminde görev alan Dilovalı işadamı İsmail Demir, 25 Şubat'ta Başbakan Binali Yıldırım'ın da katılacağı il kongresinde yönetimde yer alamayacağını açıkladı. 

HER ZAMAN PARTİMİN EMRİNDEYİM

Yeniden il yönetimine girmeyeceğini açıklayan Demir gazetemize yaptığıaçıklama da "İl Başkanımız Şemsettin Ceyhan ile yaptığımız görüşme sonrası Pazar günü yapılacak olan il kongresinde yönetimde yer almayacağımın kararını verdim. Partimin kuruluşundan bu yana 15 yıl yöneticilik yaptım. Çeşitli görevler aldım. Aldığım her görevi layıkıyla yapmak için elimden geleni yaptım. Şimdi artık bir süre dinlenme zamanı yeni arkadaşlarımızın partimize yeni heyecanlar katacağını inanıyorum. Bir süre dinleneceğim. Bu dinlenme süreci içerisinde yine her zamanki gibi partimin emrinde olacağım. Belli bir zaman sonra da partim ne görev verirse başım üstüne verilecek her görevide layıkıyla yerine getirmek için çalışırım."dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İsmail, Demir, veda, etti!,
Yorumlar
Haber Yazılımı