Haber Detayı
15 Kasım 2018 - Perşembe 16:00
 
Hamza ŞAYİR, resmi başvurusunu yaptı
Dilovası’nın sevilen tanınan ve hayırsever, siyasetçi iş adamı Hamza Şayir bende varım dedi.
SİYASET Haberi
Hamza ŞAYİR, resmi başvurusunu yaptı

Pazartesi günü adaylık başvurusunu Dilovası Ak parti ilçe başkalığına yapan Şayir; “ İmza üstünde istifa ettiğim teşkilatıma inşallah belediye başkanı olarak gelirim” dedi.

Hamza Şayir ;

“İş hayatına şahıs firmasıyla başladım ve başarıdan başarıya uzanarak şimdi 300-400 kişilik bir şirket haline geldik. 
Siyasete beni ilk davet edildiğimde , ilkinde düşündüm…


Ben ticaretle uğraştığımda aklıma ilk gelen soru “kiminle ne?”sorusudur. Ve bende beni ilk defa siyasete çağırdıklarında siyasetteki büyüyen çınarı Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüğümde çıktığı yol Recep Tayyip Erdoğan’ın yolu olmalı dedim ve tabii ki Recep Tayyip Erdoğan dedim.”

 

“EN İYİ DUA İNSANIN ARKASINDAN YAPILAN DUADIR”

“Benim en önemli misyonum eğitimdir, bunu da yıllarca yaptığımız eğitime katkından görülmüştür. Bizler arkamızdan edilen dualar sayesinden bugünlere geldik.

Belediye başkanı adayı olurken bizler şuan ki belediye başkanı Ali Toltar’ın başarısız diye aday olmadık. Her hangi vaatte bulunup bunu yaparım onu yaparım demiyorum. Yıllarca parti içinde bir çok yerde görev aldım, yönetim kurulu üyeliği, halkla ilişkiler birim başkanlığı , dış ilişkiler birim başkanlığını üstlendim ve dışarıdayken hep Ak Partili Hamza Şayir olarak anıldım ve kendimi öyle tanıttım.Bizler belediyenin ve partinin yapılan bir çok işinden uzak durdum, bana göre bu bir dava idi ve ben de bu davayı tamamlamak adına uzak durdum bu işlerden. Allah’ım gönlümüzden geçeni hakkımızda hayırlı eyle hakkımızda geçeni de gönlümüzde hayırlı eyle, kimi seçerlerse seçsinler bizler davamızın peşindeyiz sadece kağıt üzerinden istifa ettik. Dilovası’n da iyi işler yapan herkese teşekkür ederim , burada bulunan Halit Yaşar’a burada olmayan Ercan Dalkılıç’a, Musa Kahraman, Cemil Yaman ve Ali Toltar’a da ayrı ayrı teşekkür ederim.''

Kaynak: Editör:
Etiketler: Hamza, ŞAYİR,, resmi, başvurusunu, yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı