İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 23:59
 
Futbol terörü iş başında
Dün oynanan Beylikbağı Karadeniz spor ile Dilovası Belediyespor U19 takımları arasında oynanan maç sonrası Dilovası Belediyespor maçı 3-2 kazanmasının ardından Beylikbağı Karadenizspor futbolcu ve yöneticileri Dilovalı futbolcuları hastanelik etti.
SPOR Haberi
Futbol terörü iş başında

Futbolda şiddet dün Gebze'de yeniden hortladı. Dün Beylikbağı Karadeniz spor ve Dilovası Belediyespor U19 takımları arasından oynanan maçı Dilovası Belediyespor'un 3-2 kazanmasının ardından ortalık savaş alanına döndü. 


FUTBOL TERÖRİSTLERİ
Beylikbağı Karadeniz futbol takımı yöneticileri ve futbolcuları Dilovası Belediyespor'lu futbolculara saldırdı. Beylikbağı Karadeniz yöneticileri, hocaları ve futbolcularının bu çirkin davranışları Kocaeli genelinde büyük yankı uyandırırken, Dilovası Belediyespor Kulüp Başkanı Recep Laç, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak futbol teröristi Karadeniz Beylikbağı Yönetici ve hocalarının biran aönce cezalandırılmalarını istedi. 


ALLAH'A HAVALE EDİYORUM
Laç yaptığı açıklama da "Beylikbağı Karadeniz sporla  oynadığımız maçta 3-2 galip geldiğimiz Beylikbağı Karadeniz maçında rakibin hocasıyla, yöneticisiyle çıkardıkları kavgada sporcularımıza ve hocalarımıza saldırarak hastanelik duruma getiren Beylikbağı Karadeniz yöneticilerini şiddetle kınıyor, Allah’a havale ediyorum. 


YETER ARTIK
Spor centilmenliktir. Gençliği sahiplenmek adına çıktığımız bu yolları savaş alanına çeviren kulüplerin artık kapanmasını, cezalandırılmasını talep ediyoruz. Biz amatör kulüpleri gençlere örnek olmamız gerekirken neler yapıyoruz. Biz Kocaeli’yiz!  Yeter artık!
İLÇELER ARASI SAVAŞ İSTEMİYORUZ
İlçeler arası savaş istemiyoruz. İlgililer bunlarla ilgilenirse sevinirim. Ufak bir itişmemizde bize verilen cezaları biliyorum. Bunların ev sahipliğinde de yapılanlar ortada. bunun hesabının biran önce sorulmasını istiyoruz."dedi.

 

dilovasi191.jpg

Kaynak: Editör:
Etiketler: Futbol, terörü, iş, başında,
Yorumlar
Haber Yazılımı