Haber Detayı
03 Mart 2018 - Cumartesi 15:00
 
Forbes Dilovası'nın Gizemli Milyarderini açıkladı!
Bu yıl 100. yılını kutlayan Forbes’in her yıl yaptığı "En Zengin 100 Türk" listesinin sonuçları açıklandı.
GÜNDEM Haberi
Forbes Dilovası'nın Gizemli Milyarderini açıkladı!

40 kişilik listede Murat Ülker 4,7 milyar dolarlık servetiyle ilk sırada yer alırken, kamuoyunun pek de tanımadığı sürpriz isimler listeye girdi.Bunlardan en dikkat çekici isim 'Gizemli Milyarder' başlığı ile Forbes'in kapağına taşıdığı Dilovası'nda Demir Çelik ve Diler Holding Firmasının Sahibi Fatma Tuba Yazıcı oldu.

Bu yıl 100. yılını kutlayan Forbes’un her yıl yaptığı "En Zengin 100 Türk" listesinin sonuçları açıklandı. 40 kişilik listede Murat Ülker 4,7 milyar dolarlık servetiyle ilk sırada yer alırken, kamuoyunun pek de tanımadığı sürpriz isimler listeye girdi. Bunlardan en dikkat çekici isim 'Gizemli Milyarder' başlığı ile Forbes'un Nisan 2015'te kapağına taşıdığı Fatma Tuba Yazıcı oldu.

 

36 YAŞINDA HOLDİNGİN BAŞINA GEÇTİ

Fatma Tuba Yazıcı- Diler Holding'in patroniçesi, 1 milyar 100 milyon dolarlık serveti ile Türkiye'nin en zengin 100 kişi arasında 35. sırada yer aldı. Eşinin ölümüyle 36 yaşında Diler Holding'in başına geçen, başarılı bir iş kadını olan Fatma Tuba Yazıcı, servetini kısa sürede katladı. En zenginler listesine giren Fatma Tuba Yazıcı, Forbes tarafından medyadan uzak durması sebebiyle 'gizemli milyarder' olarak nitelendiriliyor.

 

İŞTE FORBES'UN O KAPAĞI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Forbes, Dilovası'nın, Gizemli, Milyarderini, açıkladı!,
Yorumlar
Haber Yazılımı