Haber Detayı
13 Kasım 2018 - Salı 11:03
 
Ercan Güneş Başvurusunu Yaptı
Eski Dilovası Dernekler Federasyonu ve Dilovası Bingöllüler Derneği Başkanı Ercan Güneş geniş katılım ile aday adaylık başvurusunu gerçekleştirdi.
SİYASET Haberi
Ercan Güneş Başvurusunu Yaptı

Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve İlçe Yönetiminin katılımları ile gerçekleşen Aday Adayı tanıtım programına Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Güneş birlik beraberlik mesajı verdi.


Ak Parti Belediyeciliğiyle Dilovası’na adeta çağ atladığını belirten Ak Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut; “Ak Parti belediyeciliğiyle birlikte 10 yılda kazandırılan projeler ile adeta Dilovası’nı yeniden inşa etti. Yine bir seçim sürecine girdik. Bu seçimde de yine kenetleneceğiz ve birlik beraberlik içerisinde Dilovası’nda seçimi en az yüzde 50 oy alarak kazanacağız. Birbirinden değerli aday adayı arkadaşlarımız ile birlik beraberlik içinde 31 Mart akşamı Ak Parti’nin 3. Dönemini kutlamış olacağız.” Dedi.


Dilovası’nı hak ettiği yere getirmek ve gelecek kuşaklara sağlam temelli bir miras bırakmak için başkanlığına talip olduğunu belirten Ak Parti Dilovası Belediye Başkan Aday Adayı Ercan Güneş; “Siyasete ilk adımımızı 1995 yılında Anavatan Partisi Dilovası Gençlik Kolları Başkanı olarak attık. Çok güçlü bir gençlik yapılanmasıyla 1999 yerel seçimlerini büyük bir oy farkı ile kazandık.  Seçimlerin kazanılmasında gençliğin çok büyük katkısı oldu. Seçimlerin hemen sonrasında da siyaset hayatımızı sonlandırmış olduk.  Çeşitli Sivil Toplum Faaliyetlerinde aktif bulunduk. 2010 yılında Dilovası Bingöllüler ve 2013 yılından itibaren de Dilovası Dernekler Federasyonu Kurucu Genel Başkanlığı görevlerinde bulunduk.

 

HAYATIM HEP MÜCADELEYLE GEÇTİ

Hayatımda mücadele ile geçmeyen çok az zamanım oldu. İlçemize hizmeti her zaman bir görev olarak gördüm. Yıllarca STK’larda ve toplumun çeşitli kademelerinde Dilovası ile ilgili çalışmalarda bulunduk.Projeler hazırladık. Yılların verdiği bir mücadele süreci içinde İlçemizin tüm sorunlarını ve çözümlerini gayet iyi biliyoruz. Dilovası’nın imajı maalesef ulusal ve bir kısım yerel basında bilinçli olarak zedelenmeye çalışılıyor. Bizler Dilovası’nı ve tüm halkını gönülden seviyoruz.

 

DİLOVASI'NDAN KAÇANLARDAN OLMAYACAĞIZ

1970’li yıllardan itibaren bir filiz gibi, bir çocuk gibi büyüttüğümüz ve korumaya çalıştığımız Dilovası’nda daha uzun yıllar severek ve isteyerek yaşamaya devam edeceğiz. Bir sebebe sığınarak asla Dilovası’ndan kaçanlardan olmayacağız. Buradayız. Burada kalmaya devam edeceğiz. Sizlere tekrar Siyaset kanalıyla hizmet etmek için bugün burada karşınızdayım.

 

DEĞİŞİMİN GÜCÜNE İNANIYORUZ

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimi öncesinde sizlerle bir araya gelmekten  dolayı oldukça mutlu ve bahtiyarım. Mahalli İdareler seçimlerine giden bu süreçte,  bugünkü toplantımızın çok önemli  bir özelliği bulunmaktadır. İlçemizin yerel hizmetlerini sağlayacak, ufkunu aydınlatacak, önünü açacak ve huzura kavuşturacak güçlü nefesin  Startı bu anlardan itibaren bu salondan verilecek inşallah. Israrla, kararlılıkla ve büyük bir inançla diyorum ki: Durmayacağız, beklemeyeceğiz, gecikmeyeceğiz ve asla ihmal etmeyeceğiz.  Halkımızın her bir ferdiyle kucaklaşma zaruriyetini biliyoruz.. Ümit olup sevindireceğiz. Güzel Dilovamızın halkı emin olsun ki,  Biz her meseleye karşı bir çaresi, her soruna karşı bir önerisi olanlardanız. Her güçlüğün aşılacağına ve çözülemez denilen problemlerin kökünden hal olacağına inananlardanız. Hiç yeise kapılmadık. Çünkü  Değişimin gücüne inanıyoruz.

 

BÜTÜN SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ

Hepimizin de bildiği üzere İlçemizin bazı yapısal meseleleri var. Dilovası gündemini meşgul eden ya da edecek her konuyu samimiyet  ve suhuletle ele alacağız. Bütün sorunlarımızı vicdanları rahatlatacak ve herkesi tatmin edecek bir şekilde çözeceğiz. Bu kutlu yolda, sizlerle birlikte mücadele verecek olmaktan iftihar ediyorum. Bu kutlu Yolda Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere onun yol ve dava arkadaşlarına katılmaktan  dolayı mutlu ve gururluyum.

 

AK KADROLARLA OLMAKTAN MUTLUYUM

Ak kadrolarımızla beraber Ülkemizin, İlimizin ve İlçemizin kalkınmasına katkı sunma fırsatı yakaladığım için oldukça mutlu ve gururluyum. Bu duygu ve düşüncelerle Aday Adayı olan tüm arkadaşlarıma ve Partimizin çok değerli Başkan ve Yönetimlerine seçim süresi ve devamında da başarılar diliyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ercan, Güneş, Başvurusunu, Yaptı,
Yorumlar
Haber Yazılımı