Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 00:05
 
Emeği geçen herkese teşekkürler
SPOR Haberi
Emeği geçen herkese teşekkürler

      Hayırlısıyla bir sezonun daha sonuna geldik. Hayatımda geçirdiğim en zor sezondu. Grubumuzda şampiyon olan, play off’ a kalan ve lige devam eden takımları tebrik ederim. Aynı zamanda bir alt lige düşen takımlara da geçmiş olsun der, önümüzdeki sezonda kendilerine başarılar dilerim.

İlk maçta saldıriya, küfre ve şiddete maruz kaldığımız halde, rakibimizi kendimize yakışan şekilde misafirperverliğimizi gösterip kıllarına zarar gelmeden yolcu ettik. Çok şükür bu da geçti. Bilindiği üzere bu sezonu, amansız bir hastalıkla mücadele edip hayatini kaybeden, giderken bizleri de derin üzüntüye boğan rahmetli kardeşim Emre Toprak'a ithaf etmiştik. Onümüzdeki sezon yine Emre için mücadele edeceğiz. Yine Süper Amatör Lig’de Dilovası’nı temsil edecek tek takım olacağız. Bunun gururu bize yeter.

Çok kısıtlı imkanlarla harika işler yaptık. Daha fazla imkanımız olsa fazlasını da yapardık ve Allah'ın izniyle yapacağız da. Bu sene de, bundan önceki senelerde olduğu gibi desteğini bizden eksik etmeyen, bize her türlü kolaylığı sağlayan değerli belediye başkanımız Ali Toltar'a teşekkür ediyoruz. Malumdur, sezon başında lige katılamama durumumuz vardi ne yazik ki. O kriz döneminde ortaya çıkan ve bize destek olan değerli meclis üyem Cemil Dasdemir'e, bize sponsor olarak büyük destek veren 154 no'lu Taşıyıcılar Koop. başkanı ve yönetimi değerli abilerim Osman AktaşMevlüt Kaya ve Metin Daşdemir'e, bu kadar sanayi kuruluşunun içinde elini taşın altına koyan, ‘’Abi Diliskelesi’ne gel’’ desek yolu bulmayacak olan ama herkesten daha fazla destek veren değerli insan Hakan Hekimoğlu abime, Diliskelesi’nde doğup büyüyen, bize her yardım ettiğinde "Kenan kardeşim, lütfen kimse bilmesin" diyen, hatta buraya ismini yazdım diye bana kızacak olan Kocaman Denizcilik sahibi Kadir Kocaman abime, "Ben sizin jokerinizim" diyen Dilovası’nın en hayırsever insanlarından Şayir Mühendislik’in sahibi Hamza Şayir abime, maçlarımıza gelerek bize destek veren Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı, aynı zamanda komşum, değerli kardeşim Emre Sarıca’ya, beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan, hakkı ödenmeyecek Diliskelesi aşığı ve ayni zamanda kulup yöneticimiz olan Dilovası Belediyesi basın, yayın ve halkla ilişkiler müdürü değerli abim Nihat Kocabay'a, Sinan Yaşar abime, Nevzat AkagündüzMehmet Emin Arslan dayıma, her maçta bizleri yalnız bırakmayan, deplasman veya içerde fark etmeksizin her maça gelen Davut AslanSoner KacarAli Kadir SarikayaTuran BekarAydın Yavuz, Hakan AktaşEngin CeylanKerim CoşkunIbrahim AkbulutUgur OnayAşkin Salihoğlu’na ve ismini sayamadığım herkese binlerce kere teşekkür ederim. Tabii ki teşekkürlerin en büyüğü değerli hocalarım Bedrettin ŞimşekIsmail OdabaşıYaşar Arslan ve sahada son ana kadar vazgeçmeyen, aylarca tek kuruş almadan mücadele eden ve sözlerinden vazgeçmeyen değerli futbolcu kardeşlerime...

Onların yüksek karakteri ve inançları olmasa yaptığımız her şey anlamsız birer çaba olacaktı.
     

     Bu işi yaptığımdan beri bana bir an olsun desteklerini esirgemeyen ve kardeşleri olmaktan gurur duyduğum kardeşlerime, sevgili eşime ve aileme sonsuz teşekkürler…
Not: Orhan Kaya amcam, seni özellikle sona bıraktım. Tüm takım ve kulüp olarak seni ve kıymetli kardeşimiz Ezgi'yi çok seviyoruz. Baba-kız sizi tribünde görünce çok mutlu oluyoruz. Onümüzde ki sezon sizi tribünde daha fazla görmek istiyoruz  :)
     
      Son olarak, ismini unuttuğum kim varsa bu durum her hangi bir kasıttan değil bu satırları yazarken aklıma gelmediğindendir, kusuruma bakmasınlar lütfen.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emeği, geçen, herkese, teşekkürler,
Yorumlar
Haber Yazılımı