Haber Detayı
30 Ocak 2018 - Salı 13:28
 
Dilovası Erbakan Vakfı’ndan Toltar’a ziyaret
Erbakan Vakfı Dilovası Şube Başkanı Ercan Oğuz ve yönetim kurulu üyeleri, Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar’ı ziyaret etti.
- Haberi
Dilovası Erbakan Vakfı’ndan Toltar’a ziyaret

    Erbakan Vakfı Dilovası Şube Temsilcisi Ercan Oğuz ve şube yöneticileri, Belediye Başkanı Ali Toltar’ı makamında ziyaret etti. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Vakfı'nın Erbakan'ın vasiyeti ile kurulmuş bir vakıftır olduğunu ifade eden Yalova Şube Temsilcisi Ercan Oğuz, "Hayatını, milletimizin ve tüm insanlığın kurtuluşuna adamış Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın mücadele ve fikirlerinin yeni nesillere ve topluma doğru bir şekilde aktarmak için çalışıyoruz" dedi.


ERBAKAN VAKFI ÖNEMLİ BİR GÖREVİ ÜSTLENDİ
Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek,'' merhum Erbakan Hocamız memleketimize çok büyük hizmetler yapmış bir devlet adamı ve siyaset adamıdır. Onun fikir ve düşüncelerini yaşatmak adına böyle bir dernekleşmenin ve vakıf olgusuyla örtüşmesi önemli bir adım diye düşünüyorum. Erbakan’ın fikirlerinin tanıtılması ve aktarılması ve millilik olgusunun milletimize anlatılmasını önemli bir olgu olarak görüyoruz. Erbakan Vakfı Milli Görüş'ün tek ve değişmez lideri Erbakan hocamızın ideallerini yaşatmak, Milli Görüş fikriyatını yeni nesillere aktarmak ve şuurlu kadroları yetiştirmek üzere çalışmalar yapıyor. Erbakan hocamızın bir bilim insanı, ilim adamı, siyasetçi, ekonomist olmasının yanında büyük bir manevi değer olduğu gerçeğini de inşallah bu çalışmalarımız çerçevesinde toplumumuza anlatacağız" diye konuştu.
Ziyaret programının ardından Erbakan Vakfı Dilovası Şube Temsilcisi Ercan Oğuz Ve Yönetimi Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar ile hatıra fotoğrafı çekilerek belediyeden ayrıldı.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovası, Erbakan, Vakfı’ndan, Toltar’a, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı