Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 12:54
 
Dilovalı sporcular Türkiye Şampiyonası'na katılacak
Dilovası bölgesi artık sadece sanayi bölgesi olarak değil, güzel etkinliklerlede adını duyurmaya başladı.
SPOR Haberi
Dilovalı sporcular Türkiye Şampiyonası'na katılacak

Bölgedeki sportif etkinliklere yatırım yapan gençlik spor müdürlüğü bünyesinde yetiştirdiği sporcularla Türkiye’ye açıldı.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA KATILACAK

Çim hokeyinde Zonguldak ve Ankara temsilcilerini geride bırakıp Türkiye şampiyponasında bölgemizi temsil etme hakkı elde etti. 22-25 Şubat tarihlerinde Zonguldak Ereğli bölgesinde yapılan U16 erkekler bölgesel eleme grup maçlarında, Kocaeli GSM rakiplerini mağlup ederek adını Türkiye şampiyonasına yazdırmasını bildi.

BÜYÜK BAŞARI

Bölgeye bu büyük başarıyı yaşatan buz hokey takımı antrenörleri emeği geçenlere teşekkür eden İlçe Spor Müdürü Murat Babaoğlu “Bu güzel anı yaşamamıza vesile olan her türlü maddi manevi desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Mustafa Asım Alkan'a , İl Gençlik Spor Müdürümüz Muzaffer Çintimar'a, maddi manevi desteğini htiren ve her zaman yanımızda olan Halk Eğitim Müdürümüz Akif Ahmet Avşar'a, Milli Eğitim Müdürümüz Murat Balay'a ve bizi destekleyen herkese sporcularımız adına teşekkür ediyoruz”dedi.

ALKAN TEK TEK KUTLADI

İlçeye büyük başarı kazandıran Dilovası Çim Hokey Takımı,önceki gün Dilovası Kaymakamı Mustafa Asım Alkan'ı ziyaret etti. KAymakam Alkan, başarılarından dolayı öğrencileri ve hocalarını tek tek kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dilovalı, sporcular, Türkiye, Şampiyonası'na, katılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı