Haber Detayı
17 Şubat 2019 - Pazar 13:42
 
Dalkılıç ; 'Benim partim, Dilovası Halk Partisi'
Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç, 31 Mart’ta Dilovası Belediyesi’ni alacaklarını iddia etti. Kurduğu birlikten memnuniyetini dile getirdi.
GÜNDEM Haberi
Dalkılıç ; 'Benim partim, Dilovası Halk Partisi'

Dilovası’nda AK Parti dışındaki tüm siyasi partileri ve kanaat önderlerini yanına toplamayı başaran Ercan Dalkılıç, “Biz meydanı gençlere bırakalım istedik, bekledik ama yanlışlar devam edince, iş başa düştü. Benim en büyük destekçim Dilovası Halkı’dır. Benim de davam Dilovası’dır. Benim için partiler yok, Dilovası var. Benim partimin adı Dilovası Halk Partisi’dir” dedi.

EN GÜÇLÜ ÇATIYI KURDU
Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç, gazetemizi ziyaret ederek, seçim çalışmalarını değerlendirdi. Dilovası’nın hizmet almadığını dile getiren Dalkılıç, “Büyükşehir’in, Ankara’nın arkalarında olduğu bir yerel yönetim, Dilovası’na yıllardır hizmet edemedi. Hala İlçe’nin giriş-çıkışı yok. Siyaset sahnesini gençlere bırakalım istedik ama gördük ki, Dilovası hizmet almıyor. Dilovası’nın cesur yöneticilere ihtiyacı doğmuştur. Bu nedenle Dilovası için yeniden harekete geçtik. Dilovası, kısa sürede bizim arkamızda kenetlendi ve şuan Türkiye’de ki en güçlü birlikteliği kurmuş durumdayız. Dilovası7nı hep birlikte kazanıp, birlikte yöneteceğiz” dedi.

HALKIMIZLA HEP BİRLİKTE OLDUK
Dilovası ile arasında ki gönül bağını anlatan Dalkılıç, “Dilovası Belediyesi’ni 32 yıl önce kurduk. Dilovası için ne yapılması gerekiyorsa onu yaptık. Gerek gençliğimizde, gerek başkanlığımız döneminde, gerekse başkanlık sonrasında halkımızla hep birlikte olduk. Hep içi içeydik. Benim için siyasette tek hedef vardı, Dilovası’na hizmet etmek. Bu nedenle partilere, amblemlere çok takılmadım. Benim tek partim, Dilovası Halk Partisi’dir. Her daim Dilovası için mücadele ettim. Saadet Partisi ile bu seçimlere girdik. Dürüstlüğün, Türkiye’de ilkeli olmanın adresi olan Saadet Partisi etrafında bir çok unsuru bir araya getirdik. Hedefimiz, hep birlikte güçlü bir şekilde Dilovası’nı kazanmak ve Dilovası’nı birlikte yönetmektir” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Dalkılıç, ;, 'Benim, partim,, Dilovası, Halk, Partisi',
Yorumlar
Haber Yazılımı