Haber Detayı
09 Mart 2018 - Cuma 10:13
 
AK Genç Dilovası kadınları unutmadı
AK Parti Dilovası Gençlik Kolları, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla ilçedeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan bayanlar ile ilçedeki esnaf bayanları ziyaret etti.
- Haberi
AK Genç Dilovası kadınları unutmadı

AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca ve yönetimi Dilovası Belediyesi, KOMEK, bilgi evleri, esnafları ve vatandaşları ziyarette bulunarak kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı ve çiçek hediye ettiler.

 

TOPLUMUN TEMEL TAŞI KADINLARIMIZ

İlçedeki kamu kurum ve kuruluşlarını ve esnafı ziyaret ederek kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak çiçek hediye eden AK Parti Dilovası Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca,"Dünya var olduğundan bu yana topluma yön veren, ailenin ve dolayısıyla toplumun temel taşı kadınlar olmuştur. Hayatın temelinin sevgiden ibaret olduğunu bizlere hatırlatan, eğiten, yetiştiren yine kadınlardır. Şefkati, merhameti, iyiliğvgiyi ve bunlar gibi binlerce duyguyu bizlere öğreten ve sembolü olan kadınlar maalesef şiddete maruz kalıyor, ’Cennet anaların ayaklarının altındadır’ diyen bir Peygamberin Ümmeti olarak bu kanayan yara hepimizi derinden üzmekte ve sarsmaktadır. Kadınlara yönelik şiddeti kınıyoruz” diyen Başkan Sarıca, tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyor, kadınlarımıza sağlık, başarı, huzur, mutluluk ve esenlikler diliyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Genç, Dilovası, kadınları, unutmadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı