Astroloji

 

 

 
Akrep (22.01.2020)
Dedikodulardan uzak ve insanları eleştiren bir zihinden geride kalmalısınız. İçinizdeki o negatif sesi susturmalısınız. Her şeyin yoluna girdiği ve aslında zorlukları toparladığınız bugünü daha mantıklı ve yapıcı geçirmeyi seçmelisiniz. 
 
Aslan (22.01.2020)
Yaşanılan olaylara bakış açınızı pozitif tutmanız gereken bir gündesiniz. Kendinizi hayata karşı daha iyimser bir bakış açısı içerisine alırsanız yaşamın size olan hediyelerini daha iyi yakalayabilirsiniz. İş yerinizdeki bazı rekabet oluşumlarına karşı öfkeli dönüşler vermemelisiniz.
 
Balık (22.01.2020)
Sorumluluklarınızda bazı yol ayrımları içinde olmak isteyebilirsiniz. Sağlığınıza ve beslenme şeklinize dikkat etmelisiniz. Hayatınızı doğru ilkeler benimseyerek yönetmeyi seçin. Emekleriniz boşa gidiyormuş gibi gelmesin. Biraz daha sabırlı olun.
 
Başak (22.01.2020)
İstediklerinize bugün net bir şekilde karar vermeli ve eksiklikleri tamamlamalısınız. Bugün biraz fedakârlık yapmak yerine ihtiyacınız olan konuları görüşmeyi seçmelisiniz. Bir şeyleri oldurmaktan daha çok süreç içindeki gelişime ayak uydurmak doğru olacaktır. 
 
Boğa (22.01.2020)
Risk almaktan korkuyor olabilirsiniz ama parasal anlamda oldukça güçlü bir kazanım elde etmeye doğru ilerliyor olabilirsiniz.Devlet ya da hukuksal konularınız ile ilgili bir çalışmanız varsa pozitif gelişmeler sizi motive edecektir.
 
İkizler (22.01.2020)
İş temponuz artarken sorumlu olduğunuz ailenizden de bazı eleştiriler sizi yoruyor olabilir. Eğitim hayatınız ya da yurtdışı ile ilgili çalışmalarınıza doğru odaklanamıyorsanız bu noktada yaşayacağınız hayal kırıklığına şaşırmamalısınız. Dikkatinizi doğru verin.
 
Koç (22.01.2020)
Kariyerinizde gelişecek önemli teklifler sizi düşündürebilir. İşlerinizdeki yükseliş sizleri mutlu ederken yükselen sorumluluklarınız ile kaygılarınız da artıyor olabilir. Doğru plan ve o plana uymanız herşeyi başarılı bir şekilde halletmenize yardımcı olacaktır.
 
Kova (22.01.2020)
Aklınızda çeşitli sorulara cevaplar bulmak isterken bazı yön kaymaları içinde olabilirsiniz. Bazı şeylerin doğruluğunu sorgularken gergin bir iletişim tarzı benimseyebilirsiniz. Kimse size hesap vermek zorunda değil.
 
Oğlak (22.01.2020)
Bugün kurduğunuz ilişkilerde alınganlık yapmanız ya da her davranışa bir anlam yüklemeniz mümkün olabilir. Biraz daha sade yaşayarak şartları çok zorlamamalısınız. Kendinizi dinlemeli ve sizi yoran ilişkiler içinde bulunmamalısınız.
 
Terazi (22.01.2020)
Gereksiz yere hiç kimseyle inatlaşma noktasına gitmemelisiniz. Birileri sizlere üstünlük taslıyor gibi geliyorsa bile bu noktada sakin bir duruş sergilemelisiniz. Bazı şeylere izin vererek insanların gerçek yüzlerini görebilirsiniz.
 
Yay (22.01.2020)
İlgi görmek ya da insanların içinde gerçek değeri bulamadığınızı düşündüğünüz tuhaf bir gün olabilir. Olaya bu noktadan bakmak yerine sevdiklerinize ilgi ve sevgi vermeyi deneyin. Bu bir karşılıklı etkileşimdir. Bunu hatırlayın ve aynı zamanda kendinizi de besleyin.
 
Yengeç (22.01.2020)
Bugün iş birlikleri ya da önemli toplantılar sizlere yeni imkanlar getirebilir. Bunları düşünürken hızlı karar vermemelisiniz. Ortaklarınız varsa fikir almalı ve kendi başına buyruk hareket etmemelisiniz. Öğleden sonra gelişecek konular önemli olabilir.

 

 

 

Haber Yazılımı